Sneltests & diagnostiek


Filters

Filters
Sorteren op:

46 producten

CorDx 4in1 Combo Test: Corona, Flu, RSV Self-Test
CorDx 4in1 Combitest: Corona, Griep & RSV Sneltest Aanbiedingsprijs1,69 € (1,69 € per stuk)
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud 1.0 stuk
2,04 € incl. BTW 1,69 € excl. BTW
Eenheidsprijs 2,04 € / 1 stuk 1,69 € / 1 stuk
Vanaf 1,68 € incl. BTW bij 600+ verkoopeenheden Vanaf 1,39 € excl. BTW bij 600+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 01/2028
Hotgen Corona Antigen Rapid Test (Colloidal Gold) for Home Use Nasal
Hotgen Corona Antigeen Sneltest (Colloïdaal Goud) voor Thuisgebruik – Nasaal Aanbiedingsprijs0,49 € (0,49 € per stuk)
Testmethode:Sneltest (RDT), Zelftest (voor eigen gebruik)
Verpakkingsinhoud 1.0 stuk
0,59 € incl. BTW 0,49 € excl. BTW
Eenheidsprijs 0,59 € / 1 stuk 0,49 € / 1 stuk
Vanaf 0,23 € incl. BTW bij 9600+ verkoopeenheden Vanaf 0,19 € excl. BTW bij 9600+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 08/2029
UitverkochtBespaar 12,00 €
Viola Chlamydia Rapid Test for Women, PZN 11384570
Viola Chlamydia Sneltest voor vrouwen, PZN 11384570 Aanbiedingsprijs13,99 € Normale prijs25,99 €
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik)
31,45 € 25,99 €16,93 € incl. BTW 13,99 € excl. BTW
Vanaf 10,88 € incl. BTW bij 100+ verkoopeenheden Vanaf 8,99 € excl. BTW bij 100+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 11/2026
fluorecare Corona & Influenza A/B & RSV Antigen Combo Test
fluorecare 4in1 Combitest – COVID-19, Griep A/B & RSV Sneltest Aanbiedingsprijs1,69 € (1,69 € per stuk)
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), RDT, Sneltest (RDT), At-home test (self-administered)
Verpakkingsinhoud 1.0 stuk
2,04 € incl. BTW 1,69 € excl. BTW
Eenheidsprijs 2,04 € / 1 stuk 1,69 € / 1 stuk
Vanaf 1,49 € incl. BTW bij 500+ verkoopeenheden Vanaf 1,23 € excl. BTW bij 500+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 01/2028
DrinkCheck Date Rape Drug Rapid Test for Detection of Ketamine, GHB, Scopolamine and Cocaine
DrinkCheck Sneltest voor Date Rape Drugs voor de detectie van ketamine, GHB, scopolamine en cocaïne Aanbiedingsprijs2,85 €
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), At-home test (self-administered), RDT, Sneltest (RDT)
3,45 € incl. BTW 2,85 € excl. BTW
Vanaf 2,65 € incl. BTW bij 100+ verkoopeenheden Vanaf 2,19 € excl. BTW bij 100+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 02/2032
Dvot Multiplex Test Kit for Respiratory Antigens 9in1 (Professional Use)
Dvot Multiplex Testkit voor Respiratoire Antigenen 9in1 (Professioneel Gebruik) Aanbiedingsprijs4,99 € (4,99 € per stuk)
Verpakkingsinhoud 1.0 stuk
6,04 € incl. BTW 4,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs 6,04 € / 1 stuk 4,99 € / 1 stuk
Vanaf 4,10 € incl. BTW bij 360+ verkoopeenheden Vanaf 3,39 € excl. BTW bij 360+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 12/2027
parahealth diagnostics SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test for Self-Testing Use (5 tests)
parahealth diagnostics SARS-CoV-2 Antigeen Sneltest voor Zelftest (5 stuks) Aanbiedingsprijs1,99 € (0,40 € per stuk)
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud 5.0 Tests
2,41 € incl. BTW 1,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs 0,48 € / 1 Test 0,40 € / 1 Test
Vanaf 1,92 € incl. BTW bij 1400+ verkoopeenheden Vanaf 1,59 € excl. BTW bij 1400+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 12/2026
Safecare COVID-19 Corona Antigen Rapid Test Self-Test Nasal
Safecare COVID-19 Corona Antigeen-sneltest Zelftest Nasaal CE1434 Aanbiedingsprijs0,69 €
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
0,83 € incl. BTW 0,69 € excl. BTW
Vanaf 0,52 € incl. BTW bij 10000+ verkoopeenheden Vanaf 0,43 € excl. BTW bij 10000+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 10/2027
Safecare Corona & Influenza A+B Antigen Combo Rapid Test Home Test Nasal
Safecare Corona & Influenza A+B Antigeen Combo Sneltest Zelftest Nasaal CE2934 Aanbiedingsprijs1,39 €
Testmethode:At-home test (self-administered), Zelftest (voor eigen gebruik)
1,68 € incl. BTW 1,39 € excl. BTW
Vanaf 1,08 € incl. BTW bij 6400+ verkoopeenheden Vanaf 0,89 € excl. BTW bij 6400+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 09/2027
parahealth diagnostics Vitamine D-sneltest voor het opsporen van een tekort
parahealth diagnostics Vitamine D-sneltest voor het opsporen van een tekort Aanbiedingsprijs9,99 € (9,99 € per stuk)
Testmethode:At-home test (self-administered), RDT, Sneltest (RDT), Zelftest (voor eigen gebruik)
Verpakkingsinhoud 1.0 stuk
12,09 € incl. BTW 9,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs 12,09 € / 1 stuk 9,99 € / 1 stuk
Vanaf 4,83 € incl. BTW bij 400+ verkoopeenheden Vanaf 3,99 € excl. BTW bij 400+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 04/2028
HighTop RSV & Influenza A/B + Corona Combo Rapid Test 4in1
HighTop RSV & Influenza A/B + Corona Combi-sneltest 4in1 Aanbiedingsprijs37,79 € (1,89 € per stuk)
Testmethode:Sneltest (RDT), Test voor professioneel gebruik
Verpakkingsinhoud 20.0 Tests
45,73 € incl. BTW 37,79 € excl. BTW
Eenheidsprijs 2,29 € / 1 Test 1,89 € / 1 Test
Vanaf 36,05 € incl. BTW bij 480+ verkoopeenheden Vanaf 29,79 € excl. BTW bij 480+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 12/2027
Deepblue 5-in-1 combinatietest: Corona, Griep A+B, RSV & Adenovirus – Antigeen-zelftest
Deepblue 5-in-1 combinatietest: Corona, Griep A+B, RSV & Adenovirus – Antigeen-zelftest Aanbiedingsprijs1,79 € (1,79 € per stuk)
Testmethode:At-home test (self-administered), RDT, Sneltest (RDT), Zelftest (voor eigen gebruik)
Verpakkingsinhoud 1.0 stuk
2,17 € incl. BTW 1,79 € excl. BTW
Eenheidsprijs 2,17 € / 1 stuk 1,79 € / 1 stuk
Vanaf 1,54 € incl. BTW bij 400+ verkoopeenheden Vanaf 1,27 € excl. BTW bij 400+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 06/2027
Medomics 5in1 Self-Test – SARS-CoV-2, Influenza A/B, ADV & RSV Antigen Combo Rapid Test for Home Use
Medomics 5-in-1 zelftest – SARS-CoV-2, Influenza A/B, ADV & RSV antigeen-combisneltest voor thuisgebruik Aanbiedingsprijs1,66 €
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
2,01 € incl. BTW 1,66 € excl. BTW
Vanaf 1,56 € incl. BTW bij 5400+ verkoopeenheden Vanaf 1,29 € excl. BTW bij 5400+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 03/2029
HighTop Corona Antigen Rapid Test (Self-Test)
HighTop Corona Antigeen Sneltest (Zelftest) Aanbiedingsprijs0,79 €
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
0,96 € incl. BTW 0,79 € excl. BTW
Vanaf 0,71 € incl. BTW bij 480+ verkoopeenheden Vanaf 0,59 € excl. BTW bij 480+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 04/2027
Hantavirus Test — IgG/IgM antistoffen sneltest-kit
Hantavirus Test — IgG/IgM antistoffen sneltest-kit Aanbiedingsprijs25,20 €
Testmethode:Sneltest (RDT), Test voor professioneel gebruik, Point-of-care test
30,49 € incl. BTW 25,20 € excl. BTW
Vanaf 12,09 € incl. BTW bij 350+ verkoopeenheden Vanaf 9,99 € excl. BTW bij 350+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 05/2028
parahealth diagnostics 12-in-1 Sneltest Luchtwegserreger Antigeen
parahealth diagnostics 12-in-1 Sneltest Luchtwegserreger Antigeen Aanbiedingsprijs9,99 € (9,99 € per stuk)
Verpakkingsinhoud 1.0 stuk
12,09 € incl. BTW 9,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs 12,09 € / 1 stuk 9,99 € / 1 stuk
Vanaf 6,04 € incl. BTW bij 300+ verkoopeenheden Vanaf 4,99 € excl. BTW bij 300+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 04/2028
Clungene COVID-19 3in1 Antigen Rapid Test for Professional Use 25 Pieces (Nasal / Throat / Nasopharyngeal)
Clungene COVID-19 3in1 antigeen-sneltest voor professioneel gebruik 25 stuks (nasaal / keel / nasofaryngeaal) Aanbiedingsprijs18,99 € (0,76 € per stuk)
Testmethode:Sneltest (RDT), Test voor professioneel gebruik, Point-of-care test, RDT
Verpakkingsinhoud 25.0 Tests
22,98 € incl. BTW 18,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs 0,92 € / 1 Test 0,76 € / 1 Test
Vanaf 14,51 € incl. BTW bij 50+ verkoopeenheden Vanaf 11,99 € excl. BTW bij 50+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 07/2028
Uitverkocht
COAGUCHEK XS PT Test
COAGUCHEK XS PT Test Aanbiedingsprijs77,69 € (3,24 € per stuk)
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud 24.0 stuks
94,00 € incl. BTW 77,69 € excl. BTW
Eenheidsprijs 3,92 € / 1 stuk 3,24 € / 1 stuk
Vanaf 78,64 € incl. BTW bij 50+ verkoopeenheden Vanaf 64,99 € excl. BTW bij 50+ verkoopeenheden
Bespaar 6,00 €
parahealth diagnostics SP-10 vruchtbaarheidstest voor mannen in een doos voor thuisgebruik
parahealth diagnostics Vruchtbaarheidstest voor mannen voor thuisgebruik Aanbiedingsprijs9,99 € Normale prijs15,99 € (9,99 € per stuk)
Verpakkingsinhoud 1.0 stuk
19,35 € 15,99 €12,09 € incl. BTW 9,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs 12,09 € / 1 stuk 9,99 € / 1 stuk
Vanaf 6,04 € incl. BTW bij 200+ verkoopeenheden Vanaf 4,99 € excl. BTW bij 200+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 02/2027
Alltest Corona, Influenza A+B Self-Test, Flu and Coronavirus Test
Alltest Corona, Influenza A+B zelftest, griep- en coronatest Aanbiedingsprijs1,49 €
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
1,80 € incl. BTW 1,49 € excl. BTW
Vanaf 1,32 € incl. BTW bij 400+ verkoopeenheden Vanaf 1,09 € excl. BTW bij 400+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 12/2027
Sejoy Corona & Influenza A/B & RSV Antigen Combo Test, 1 Pack = 25 Pieces
Sejoy Corona & Influenza A/B & RSV antigeen-combitest, 1 verpakking = 25 stuks Aanbiedingsprijs39,99 € (1,60 € per stuk)
Testmethode:Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud 25.0 Tests
48,39 € incl. BTW 39,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs 1,94 € / 1 Test 1,60 € / 1 Test
Vanaf 36,29 € incl. BTW bij 32+ verkoopeenheden Vanaf 29,99 € excl. BTW bij 32+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 10/2028
DrinkCheck Drink Spike Test voor GHB en Ketamine
DrinkCheck Drink Spike Test voor GHB en Ketamine Aanbiedingsprijs2,85 € (2,85 € per stuk)
Verpakkingsinhoud 1.0 stuk
3,45 € incl. BTW 2,85 € excl. BTW
Eenheidsprijs 3,45 € / 1 stuk 2,85 € / 1 stuk
Vanaf 2,65 € incl. BTW bij 100+ verkoopeenheden Vanaf 2,19 € excl. BTW bij 100+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 02/2032
Lysun Monkeypox (Mpox) Antigen Rapid Test - Professional 15-Minute Test Kit
Lysun Monkeypox (Mpox) Antigeen Sneltest - Professionele 15-minuten testkit Aanbiedingsprijs4,99 €
6,04 € incl. BTW 4,99 € excl. BTW
Vanaf 4,34 € incl. BTW bij 500+ verkoopeenheden Vanaf 3,59 € excl. BTW bij 500+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 08/2027
Green Spring 4in1 SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test 25 Pieces
Green Spring 4in1 SARS-CoV-2 antigeen sneltest 25 stuks Aanbiedingsprijs18,99 € (0,76 € per stuk)
Testmethode:Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), Point-of-care test, RDT
Verpakkingsinhoud 25.0 Tests
22,98 € incl. BTW 18,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs 0,92 € / 1 Test 0,76 € / 1 Test
Vanaf 14,51 € incl. BTW bij 40+ verkoopeenheden Vanaf 11,99 € excl. BTW bij 40+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 09/2028
ExactSign COVID-19 Antigen Rapid Test for Home Use Nasal
ExactSign COVID-19 antigeen-sneltest voor thuisgebruik (nasaal) Aanbiedingsprijs0,89 €
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
1,08 € incl. BTW 0,89 € excl. BTW
Vanaf 0,45 € incl. BTW bij 7500+ verkoopeenheden Vanaf 0,37 € excl. BTW bij 7500+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 10/2026
Wondfo Groep A Streptokokken Sneltest – Roodvonk Zelftest
Wondfo Groep A Streptokokken Sneltest – Roodvonk Zelftest Aanbiedingsprijs1,59 € (1,59 € per stuk)
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud 1.0 stuk
1,92 € incl. BTW 1,59 € excl. BTW
Eenheidsprijs 1,92 € / 1 stuk 1,59 € / 1 stuk
Vanaf 1,68 € incl. BTW bij 100+ verkoopeenheden Vanaf 1,39 € excl. BTW bij 100+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 12/2026
Sejoy SARS-CoV-2 Antigen Test for Self-Test
Sejoy SARS-CoV-2 antigeentest voor zelfafname Aanbiedingsprijs0,69 € (0,69 € per stuk)
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud 1.0 stuk
0,83 € incl. BTW 0,69 € excl. BTW
Eenheidsprijs 0,83 € / 1 stuk 0,69 € / 1 stuk
Vanaf 0,35 € incl. BTW bij 12000+ verkoopeenheden Vanaf 0,29 € excl. BTW bij 12000+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 09/2027
Fluorecare 4in1 Combo Test Corona, Influenza A/B & RSV, 25 Pieces
Fluorecare 4in1 Combo Test Corona, Influenza A/B & RSV, 25 stuks Aanbiedingsprijs43,99 € (1,76 € per stuk)
Testmethode:Sneltest (RDT), Test voor professioneel gebruik
Verpakkingsinhoud 25.0 Tests
53,23 € incl. BTW 43,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs 2,13 € / 1 Test 1,76 € / 1 Test
Vanaf 45,36 € incl. BTW bij 40+ verkoopeenheden Vanaf 37,49 € excl. BTW bij 40+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 12/2026
DeepBlue COVID-19 Antigen Self-Test (1 Test)
DeepBlue COVID-19 Antigeen Zelftest (1 test) Aanbiedingsprijs0,79 € (0,79 € per stuk)
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud 1.0 stuk
0,96 € incl. BTW 0,79 € excl. BTW
Eenheidsprijs 0,96 € / 1 stuk 0,79 € / 1 stuk
Vanaf 0,59 € incl. BTW bij 500+ verkoopeenheden Vanaf 0,49 € excl. BTW bij 500+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 07/2027
Anhui Deepblue COVID-19 Antigen Test Kit (Colloidal Gold) - Saliva Self-Test (Lolli)
Anhui Deepblue COVID-19 antigeentest (colloïdaal goud) - Speeksel zelftest (lolly) Aanbiedingsprijs1,17 € (1,17 € per stuk)
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud 1.0 stuk
1,42 € incl. BTW 1,17 € excl. BTW
Eenheidsprijs 1,42 € / 1 stuk 1,17 € / 1 stuk
Vanaf 1,05 € incl. BTW bij 500+ verkoopeenheden Vanaf 0,87 € excl. BTW bij 500+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 10/2027
Cleartest Gono sneltest
Cleartest Gono sneltest AanbiedingsprijsVan 44,96 € (4,50 € per stuk)
Variant10 Kassetten
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 10.0 Tests
54,40 € incl. BTW 44,96 € excl. BTW
Eenheidsprijs 5,44 € / 1 Test 4,50 € / 1 Test
Vanaf 48,96 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 40,46 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Cleartest Chlamydia sneltest
Cleartest Chlamydia sneltest AanbiedingsprijsVan 22,65 € (2,27 € per stuk)
Variant10 Tests
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 10.0 Tests
27,41 € incl. BTW 22,65 € excl. BTW
Eenheidsprijs 2,74 € / 1 Test 2,27 € / 1 Test
Vanaf 24,67 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 20,39 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden