Sneltests & diagnostiek


Filters

Filters
Sorteren op:

46 producten

Cleartest D-Dimer Rapid Test (10 Tests)
Cleartest D-Dimer sneltest (10 tests) Aanbiedingsprijs57,94 € (5,79 € per stuk)
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 10.0 Tests
70,11 € incl. BTW 57,94 € excl. BTW
Eenheidsprijs 7,01 € / 1 Test 5,79 € / 1 Test
Vanaf 63,10 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 52,15 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Cleartest light D-Dimer sneltest (10 tests)
Cleartest light D-Dimer sneltest (10 tests) Aanbiedingsprijs39,92 € (3,99 € per stuk)
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 10.0 Tests
48,30 € incl. BTW 39,92 € excl. BTW
Eenheidsprijs 4,83 € / 1 Test 3,99 € / 1 Test
Vanaf 43,47 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 35,93 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Cleartest Troponin I Rapid Test
Cleartest Troponin I sneltest AanbiedingsprijsVan 75,59 € (7,56 € per stuk)
Variant10 Tests
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 10.0 Tests
91,46 € incl. BTW 75,59 € excl. BTW
Eenheidsprijs 9,15 € / 1 Test 7,56 € / 1 Test
Vanaf 82,32 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 68,03 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Cleartest Albu-Mic Test (30 Pcs, Individually Sealed)
Cleartest Albu-Mic test (30 stuks, individueel verzegeld) Aanbiedingsprijs41,60 € (1,39 € per stuk)
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 30.0 Tests
50,34 € incl. BTW 41,60 € excl. BTW
Eenheidsprijs 1,68 € / 1 Test 1,39 € / 1 Test
Vanaf 45,30 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 37,44 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Cleartest light Albu-Mic test (individueel verzegeld)
Cleartest light Albu-Mic test (individueel verzegeld) AanbiedingsprijsVan 18,91 € (1,89 € per stuk)
Variant10 Streifen
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 10.0 Tests
22,88 € incl. BTW 18,91 € excl. BTW
Eenheidsprijs 2,29 € / 1 Test 1,89 € / 1 Test
Vanaf 20,59 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 17,02 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Cleartest Albu-Mic Test Canister (30 Tests, Loose)
Cleartest Albu-Mic testbus (30 tests, los) Aanbiedingsprijs28,99 € (0,97 € per stuk)
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 30.0 Tests
35,08 € incl. BTW 28,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs 1,17 € / 1 Test 0,97 € / 1 Test
Vanaf 31,57 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 26,09 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Cleartest light Troponin I sneltest
Cleartest light Troponin I sneltest AanbiedingsprijsVan 35,25 € (3,53 € per stuk)
Variant10 Tests
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 10.0 Tests
42,65 € incl. BTW 35,25 € excl. BTW
Eenheidsprijs 4,27 € / 1 Test 3,53 € / 1 Test
Vanaf 38,39 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 31,73 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Cleartest light Strep-A sneltest
Cleartest light Strep-A sneltest Aanbiedingsprijs35,71 € (1,43 € per stuk)
Variant25 Streifen
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 25.0 Tests
43,21 € incl. BTW 35,71 € excl. BTW
Eenheidsprijs 1,73 € / 1 Test 1,43 € / 1 Test
Vanaf 38,89 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 32,14 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Cleartest Strep-A sneltest
Cleartest Strep-A sneltest AanbiedingsprijsVan 26,47 € (3,02 € per stuk)
Variant10 Streifen
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 10.0 Tests
36,55 € incl. BTW 30,21 € excl. BTW
Eenheidsprijs 3,66 € / 1 Test 3,02 € / 1 Test
Vanaf 32,90 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 27,19 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Cleartest Mononucleosis Rapid Test
Cleartest Mononucleosis sneltest AanbiedingsprijsVan 39,08 € (3,91 € per stuk)
Variant10 Kassetten
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 10.0 Tests
47,29 € incl. BTW 39,08 € excl. BTW
Eenheidsprijs 4,73 € / 1 Test 3,91 € / 1 Test
Vanaf 42,56 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 35,17 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Uitverkocht
Roche Combur 6 HC Urine Test Strips
Roche Combur 6 HC Urineteststrips Aanbiedingsprijs23,99 € (0,48 € per stuk)
Verpakkingsinhoud 50.0 stuks
29,03 € incl. BTW 23,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs 0,58 € / 1 stuk 0,48 € / 1 stuk
Roche Combur 10 Test Strips, 1 Pack = 100 Pieces
Roche Combur 10 Teststrips, 1 verpakking = 100 stuks Aanbiedingsprijs37,99 €
45,97 € incl. BTW 37,99 € excl. BTW
Vanaf 25,64 € incl. BTW bij 100+ verkoopeenheden Vanaf 21,19 € excl. BTW bij 100+ verkoopeenheden
Uitverkocht
Roche Combur 9 Urine Test Strips
Roche Combur 9 urineteststrips Aanbiedingsprijs19,99 € (0,40 € per stuk)
Testmethode:Test voor professioneel gebruik
Verpakkingsinhoud 50.0 stuks
24,19 € incl. BTW 19,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs 0,48 € / 1 stuk 0,40 € / 1 stuk
Uitverkocht
parahealth diagnostics Iron Deficiency Ferritin Rapid Test | Result in 5 Minutes | Reliable & Precise
parahealth diagnostics ijzertekort ferritine sneltest | Resultaat in 5 minuten | Betrouwbaar & Nauwkeurig Aanbiedingsprijs12,99 €
Testmethode:At-home test (self-administered), RDT, Sneltest (RDT), Zelftest (voor eigen gebruik)
15,72 € incl. BTW 12,99 € excl. BTW
Vanaf 7,36 € incl. BTW bij 20+ verkoopeenheden Vanaf 6,08 € excl. BTW bij 20+ verkoopeenheden