Sneltests & diagnostiek
Filters
Filters
46 producten
CorDx 4in1 Combitest: Corona, Griep & RSV Sneltest
Aanbiedingsprijs1,69 €
(1,69 € per stuk)
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud
1.0 stuk
2,04 € incl. BTW
1,69 € excl. BTW
Eenheidsprijs
2,04 € / 1 stuk
1,69 € / 1 stuk
Vanaf 1,68 € incl. BTW bij 600+ verkoopeenheden
Vanaf 1,39 € excl. BTW bij 600+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 01/2028
Hotgen Corona Antigeen Sneltest (Colloïdaal Goud) voor Thuisgebruik – Nasaal
Aanbiedingsprijs0,49 €
(0,49 € per stuk)
Testmethode:Sneltest (RDT), Zelftest (voor eigen gebruik)
Verpakkingsinhoud
1.0 stuk
0,59 € incl. BTW
0,49 € excl. BTW
Eenheidsprijs
0,59 € / 1 stuk
0,49 € / 1 stuk
Vanaf 0,23 € incl. BTW bij 9600+ verkoopeenheden
Vanaf 0,19 € excl. BTW bij 9600+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 08/2029
Viola Chlamydia Sneltest voor vrouwen, PZN 11384570
Aanbiedingsprijs13,99 €
Normale prijs25,99 €
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik)
31,45 €
25,99 €16,93 € incl. BTW
13,99 € excl. BTW
Vanaf 10,88 € incl. BTW bij 100+ verkoopeenheden
Vanaf 8,99 € excl. BTW bij 100+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 11/2026
fluorecare 4in1 Combitest – COVID-19, Griep A/B & RSV Sneltest
Aanbiedingsprijs1,69 €
(1,69 € per stuk)
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), RDT, Sneltest (RDT), At-home test (self-administered)
Verpakkingsinhoud
1.0 stuk
2,04 € incl. BTW
1,69 € excl. BTW
Eenheidsprijs
2,04 € / 1 stuk
1,69 € / 1 stuk
Vanaf 1,49 € incl. BTW bij 500+ verkoopeenheden
Vanaf 1,23 € excl. BTW bij 500+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 01/2028
DrinkCheck Sneltest voor Date Rape Drugs voor de detectie van ketamine, GHB, scopolamine en cocaïne
Aanbiedingsprijs2,85 €
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), At-home test (self-administered), RDT, Sneltest (RDT)
3,45 € incl. BTW
2,85 € excl. BTW
Vanaf 2,65 € incl. BTW bij 100+ verkoopeenheden
Vanaf 2,19 € excl. BTW bij 100+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 02/2032
Dvot Multiplex Testkit voor Respiratoire Antigenen 9in1 (Professioneel Gebruik)
Aanbiedingsprijs4,99 €
(4,99 € per stuk)
Verpakkingsinhoud
1.0 stuk
6,04 € incl. BTW
4,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs
6,04 € / 1 stuk
4,99 € / 1 stuk
Vanaf 4,10 € incl. BTW bij 360+ verkoopeenheden
Vanaf 3,39 € excl. BTW bij 360+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 12/2027
parahealth diagnostics SARS-CoV-2 Antigeen Sneltest voor Zelftest (5 stuks)
Aanbiedingsprijs1,99 €
(0,40 € per stuk)
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud
5.0 Tests
2,41 € incl. BTW
1,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs
0,48 € / 1 Test
0,40 € / 1 Test
Vanaf 1,92 € incl. BTW bij 1400+ verkoopeenheden
Vanaf 1,59 € excl. BTW bij 1400+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 12/2026
Safecare COVID-19 Corona Antigeen-sneltest Zelftest Nasaal CE1434
Aanbiedingsprijs0,69 €
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
0,83 € incl. BTW
0,69 € excl. BTW
Vanaf 0,52 € incl. BTW bij 10000+ verkoopeenheden
Vanaf 0,43 € excl. BTW bij 10000+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 10/2027
Safecare Corona & Influenza A+B Antigeen Combo Sneltest Zelftest Nasaal CE2934
Aanbiedingsprijs1,39 €
Testmethode:At-home test (self-administered), Zelftest (voor eigen gebruik)
1,68 € incl. BTW
1,39 € excl. BTW
Vanaf 1,08 € incl. BTW bij 6400+ verkoopeenheden
Vanaf 0,89 € excl. BTW bij 6400+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 09/2027
parahealth diagnostics Vitamine D-sneltest voor het opsporen van een tekort
Aanbiedingsprijs9,99 €
(9,99 € per stuk)
Testmethode:At-home test (self-administered), RDT, Sneltest (RDT), Zelftest (voor eigen gebruik)
Verpakkingsinhoud
1.0 stuk
12,09 € incl. BTW
9,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs
12,09 € / 1 stuk
9,99 € / 1 stuk
Vanaf 4,83 € incl. BTW bij 400+ verkoopeenheden
Vanaf 3,99 € excl. BTW bij 400+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 04/2028
HighTop RSV & Influenza A/B + Corona Combi-sneltest 4in1
Aanbiedingsprijs37,79 €
(1,89 € per stuk)
Testmethode:Sneltest (RDT), Test voor professioneel gebruik
Verpakkingsinhoud
20.0 Tests
45,73 € incl. BTW
37,79 € excl. BTW
Eenheidsprijs
2,29 € / 1 Test
1,89 € / 1 Test
Vanaf 36,05 € incl. BTW bij 480+ verkoopeenheden
Vanaf 29,79 € excl. BTW bij 480+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 12/2027
Deepblue 5-in-1 combinatietest: Corona, Griep A+B, RSV & Adenovirus – Antigeen-zelftest
Aanbiedingsprijs1,79 €
(1,79 € per stuk)
Testmethode:At-home test (self-administered), RDT, Sneltest (RDT), Zelftest (voor eigen gebruik)
Verpakkingsinhoud
1.0 stuk
2,17 € incl. BTW
1,79 € excl. BTW
Eenheidsprijs
2,17 € / 1 stuk
1,79 € / 1 stuk
Vanaf 1,54 € incl. BTW bij 400+ verkoopeenheden
Vanaf 1,27 € excl. BTW bij 400+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 06/2027
Medomics 5-in-1 zelftest – SARS-CoV-2, Influenza A/B, ADV & RSV antigeen-combisneltest voor thuisgebruik
Aanbiedingsprijs1,66 €
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
2,01 € incl. BTW
1,66 € excl. BTW
Vanaf 1,56 € incl. BTW bij 5400+ verkoopeenheden
Vanaf 1,29 € excl. BTW bij 5400+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 03/2029
HighTop Corona Antigeen Sneltest (Zelftest)
Aanbiedingsprijs0,79 €
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
0,96 € incl. BTW
0,79 € excl. BTW
Vanaf 0,71 € incl. BTW bij 480+ verkoopeenheden
Vanaf 0,59 € excl. BTW bij 480+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 04/2027
Hantavirus Test — IgG/IgM antistoffen sneltest-kit
Aanbiedingsprijs25,20 €
Testmethode:Sneltest (RDT), Test voor professioneel gebruik, Point-of-care test
30,49 € incl. BTW
25,20 € excl. BTW
Vanaf 12,09 € incl. BTW bij 350+ verkoopeenheden
Vanaf 9,99 € excl. BTW bij 350+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 05/2028
parahealth diagnostics 12-in-1 Sneltest Luchtwegserreger Antigeen
Aanbiedingsprijs9,99 €
(9,99 € per stuk)
Verpakkingsinhoud
1.0 stuk
12,09 € incl. BTW
9,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs
12,09 € / 1 stuk
9,99 € / 1 stuk
Vanaf 6,04 € incl. BTW bij 300+ verkoopeenheden
Vanaf 4,99 € excl. BTW bij 300+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 04/2028
Clungene COVID-19 3in1 antigeen-sneltest voor professioneel gebruik 25 stuks (nasaal / keel / nasofaryngeaal)
Aanbiedingsprijs18,99 €
(0,76 € per stuk)
Testmethode:Sneltest (RDT), Test voor professioneel gebruik, Point-of-care test, RDT
Verpakkingsinhoud
25.0 Tests
22,98 € incl. BTW
18,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs
0,92 € / 1 Test
0,76 € / 1 Test
Vanaf 14,51 € incl. BTW bij 50+ verkoopeenheden
Vanaf 11,99 € excl. BTW bij 50+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 07/2028
COAGUCHEK XS PT Test
Aanbiedingsprijs77,69 €
(3,24 € per stuk)
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud
24.0 stuks
94,00 € incl. BTW
77,69 € excl. BTW
Eenheidsprijs
3,92 € / 1 stuk
3,24 € / 1 stuk
Vanaf 78,64 € incl. BTW bij 50+ verkoopeenheden
Vanaf 64,99 € excl. BTW bij 50+ verkoopeenheden
parahealth diagnostics Vruchtbaarheidstest voor mannen voor thuisgebruik
Aanbiedingsprijs9,99 €
Normale prijs15,99 €
(9,99 € per stuk)
Verpakkingsinhoud
1.0 stuk
19,35 €
15,99 €12,09 € incl. BTW
9,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs
12,09 € / 1 stuk
9,99 € / 1 stuk
Vanaf 6,04 € incl. BTW bij 200+ verkoopeenheden
Vanaf 4,99 € excl. BTW bij 200+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 02/2027
Alltest Corona, Influenza A+B zelftest, griep- en coronatest
Aanbiedingsprijs1,49 €
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
1,80 € incl. BTW
1,49 € excl. BTW
Vanaf 1,32 € incl. BTW bij 400+ verkoopeenheden
Vanaf 1,09 € excl. BTW bij 400+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 12/2027
Sejoy Corona & Influenza A/B & RSV antigeen-combitest, 1 verpakking = 25 stuks
Aanbiedingsprijs39,99 €
(1,60 € per stuk)
Testmethode:Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud
25.0 Tests
48,39 € incl. BTW
39,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs
1,94 € / 1 Test
1,60 € / 1 Test
Vanaf 36,29 € incl. BTW bij 32+ verkoopeenheden
Vanaf 29,99 € excl. BTW bij 32+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 10/2028
DrinkCheck Drink Spike Test voor GHB en Ketamine
Aanbiedingsprijs2,85 €
(2,85 € per stuk)
Verpakkingsinhoud
1.0 stuk
3,45 € incl. BTW
2,85 € excl. BTW
Eenheidsprijs
3,45 € / 1 stuk
2,85 € / 1 stuk
Vanaf 2,65 € incl. BTW bij 100+ verkoopeenheden
Vanaf 2,19 € excl. BTW bij 100+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 02/2032
Lysun Monkeypox (Mpox) Antigeen Sneltest - Professionele 15-minuten testkit
Aanbiedingsprijs4,99 €
6,04 € incl. BTW
4,99 € excl. BTW
Vanaf 4,34 € incl. BTW bij 500+ verkoopeenheden
Vanaf 3,59 € excl. BTW bij 500+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 08/2027
Green Spring 4in1 SARS-CoV-2 antigeen sneltest 25 stuks
Aanbiedingsprijs18,99 €
(0,76 € per stuk)
Testmethode:Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), Point-of-care test, RDT
Verpakkingsinhoud
25.0 Tests
22,98 € incl. BTW
18,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs
0,92 € / 1 Test
0,76 € / 1 Test
Vanaf 14,51 € incl. BTW bij 40+ verkoopeenheden
Vanaf 11,99 € excl. BTW bij 40+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 09/2028
ExactSign COVID-19 antigeen-sneltest voor thuisgebruik (nasaal)
Aanbiedingsprijs0,89 €
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
1,08 € incl. BTW
0,89 € excl. BTW
Vanaf 0,45 € incl. BTW bij 7500+ verkoopeenheden
Vanaf 0,37 € excl. BTW bij 7500+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 10/2026
Wondfo Groep A Streptokokken Sneltest – Roodvonk Zelftest
Aanbiedingsprijs1,59 €
(1,59 € per stuk)
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud
1.0 stuk
1,92 € incl. BTW
1,59 € excl. BTW
Eenheidsprijs
1,92 € / 1 stuk
1,59 € / 1 stuk
Vanaf 1,68 € incl. BTW bij 100+ verkoopeenheden
Vanaf 1,39 € excl. BTW bij 100+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 12/2026
Sejoy SARS-CoV-2 antigeentest voor zelfafname
Aanbiedingsprijs0,69 €
(0,69 € per stuk)
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud
1.0 stuk
0,83 € incl. BTW
0,69 € excl. BTW
Eenheidsprijs
0,83 € / 1 stuk
0,69 € / 1 stuk
Vanaf 0,35 € incl. BTW bij 12000+ verkoopeenheden
Vanaf 0,29 € excl. BTW bij 12000+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 09/2027
Fluorecare 4in1 Combo Test Corona, Influenza A/B & RSV, 25 stuks
Aanbiedingsprijs43,99 €
(1,76 € per stuk)
Testmethode:Sneltest (RDT), Test voor professioneel gebruik
Verpakkingsinhoud
25.0 Tests
53,23 € incl. BTW
43,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs
2,13 € / 1 Test
1,76 € / 1 Test
Vanaf 45,36 € incl. BTW bij 40+ verkoopeenheden
Vanaf 37,49 € excl. BTW bij 40+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 12/2026
DeepBlue COVID-19 Antigeen Zelftest (1 test)
Aanbiedingsprijs0,79 €
(0,79 € per stuk)
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud
1.0 stuk
0,96 € incl. BTW
0,79 € excl. BTW
Eenheidsprijs
0,96 € / 1 stuk
0,79 € / 1 stuk
Vanaf 0,59 € incl. BTW bij 500+ verkoopeenheden
Vanaf 0,49 € excl. BTW bij 500+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 07/2027
Anhui Deepblue COVID-19 antigeentest (colloïdaal goud) - Speeksel zelftest (lolly)
Aanbiedingsprijs1,17 €
(1,17 € per stuk)
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud
1.0 stuk
1,42 € incl. BTW
1,17 € excl. BTW
Eenheidsprijs
1,42 € / 1 stuk
1,17 € / 1 stuk
Vanaf 1,05 € incl. BTW bij 500+ verkoopeenheden
Vanaf 0,87 € excl. BTW bij 500+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 10/2027
Cleartest Gono sneltest
AanbiedingsprijsVan 44,96 €
(4,50 € per stuk)
Variant10 Kassetten
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud
10.0 Tests
54,40 € incl. BTW
44,96 € excl. BTW
Eenheidsprijs
5,44 € / 1 Test
4,50 € / 1 Test
Vanaf 48,96 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Vanaf 40,46 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Cleartest Chlamydia sneltest
AanbiedingsprijsVan 22,65 €
(2,27 € per stuk)
Variant10 Tests
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud
10.0 Tests
27,41 € incl. BTW
22,65 € excl. BTW
Eenheidsprijs
2,74 € / 1 Test
2,27 € / 1 Test
Vanaf 24,67 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Vanaf 20,39 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
5% korting op uw eerste bestelling
Meld u aan en ontvang uw kortingscode van 5% – plus nieuwe producten & gezondheidstips rechtstreeks in uw inbox.
CE-gecertificeerd
Alle tests voldoen aan EU IVD-regelgeving
Snelle Verzending
Verzending op dezelfde dag vóór 12:00 (DHL & DPD)
Veilige Betaling
PayPal, Klarna, creditcard & nu kopen, later betalen
Persoonlijke Ondersteuning
Beschikbaar ma–vr via e-mail & chat































































