Toepassingsgebieden & Specialismen

Diagnostic tests organized by medical specialty to help you find the exact screening needed for your clinical area. Our curated selection spans cardiology, gastroenterology, endocrinology, gynecology, occupational medicine, and geriatrics. All products are CE-certified and sourced from manufacturers with established clinical credentials. Access our complete range of point-of-care and laboratory diagnostics with competitive pricing for institutions and practitioners.


Filters

Filters
Sorteren op:

59 producten

Fluorecare 4in1 Combo Test Corona, Influenza A/B & RSV, 25 Pieces
Fluorecare 4in1 Combo Test Corona, Influenza A/B & RSV, 25 stuks Aanbiedingsprijs43,99 € (1,76 € per stuk)
Testmethode:Sneltest (RDT), Test voor professioneel gebruik
Verpakkingsinhoud 25.0 Tests
53,23 € incl. BTW 43,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs 2,13 € / 1 Test 1,76 € / 1 Test
Vanaf 45,36 € incl. BTW bij 40+ verkoopeenheden Vanaf 37,49 € excl. BTW bij 40+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 12/2026
Safecare One Step Rapid Test 5in1 (COVID-19/Flu/RSV/ADV Antigen Combo Rapid Test - Swab) 25 Pieces
Safecare One Step Rapid Test 5-in-1 (COVID-19/Griep/RSV/ADV Antigeen Combo Sneltest - Uitstrijkje) 25 stuks Aanbiedingsprijs59,99 € (2,40 € per stuk)
Testmethode:Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud 25.0 Tests
72,59 € incl. BTW 59,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs 2,90 € / 1 Test 2,40 € / 1 Test
Vanaf 60,49 € incl. BTW bij 27+ verkoopeenheden Vanaf 49,99 € excl. BTW bij 27+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 07/2026
Safecare One Step Rapid Test Corona Antigen Rapid Test Kit Professional Test (Nasal / Nasopharyngeal / Oropharyngeal)
Safecare One Step Rapid Test Corona Antigeen Sneltestkit Professionele Test (Neusaal / Nasofaryngeaal / Orofaryngeaal) Aanbiedingsprijs9,99 € (0,40 € per stuk)
Testmethode:Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud 25.0 Tests
12,09 € incl. BTW 9,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs 0,48 € / 1 Test 0,40 € / 1 Test
Vanaf 8,46 € incl. BTW bij 40+ verkoopeenheden Vanaf 6,99 € excl. BTW bij 40+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 07/2026
Safecare COVID-19 Corona Antigen Rapid Test Self-Test Nasal 1 Pack = 5 Pieces
Safecare COVID-19 Corona Antigeen Sneltest Zelftest Nasaal 1 pak = 5 stuks Aanbiedingsprijs1,99 € (0,40 € per stuk)
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud 5.0 Tests
2,41 € incl. BTW 1,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs 0,48 € / 1 Tests 0,40 € / 1 Tests
Vanaf 1,20 € incl. BTW bij 160+ verkoopeenheden Vanaf 0,99 € excl. BTW bij 160+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 08/2026
Uitverkocht
Safecare 4in1 Corona/Flu/RSV-Antigen Combo Rapid Test
Safecare 4in1 Corona/Griep/RSV-antigeen combi-sneltest Aanbiedingsprijs29,99 € (1,20 € per stuk)
Testmethode:Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud 25.0 Tests
36,29 € incl. BTW 29,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs 1,45 € / 1 Test 1,20 € / 1 Test
Vanaf 32,66 € incl. BTW bij 27+ verkoopeenheden Vanaf 26,99 € excl. BTW bij 27+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 07/2026
Roche Combur 5 HC Urine Test Strips, 1 Pack = 10 Pieces
Roche Combur 5 HC Urineteststrips (10 Strips per Verpakking) Aanbiedingsprijs7,99 €
9,67 € incl. BTW 7,99 € excl. BTW
Vanaf 6,04 € incl. BTW bij 100+ verkoopeenheden Vanaf 4,99 € excl. BTW bij 100+ verkoopeenheden
DeepBlue COVID-19 Antigen Self-Test (1 Test)
DeepBlue COVID-19 Antigeen Zelftest (1 test) Aanbiedingsprijs0,79 € (0,79 € per stuk)
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud 1.0 stuk
0,96 € incl. BTW 0,79 € excl. BTW
Eenheidsprijs 0,96 € / 1 stuk 0,79 € / 1 stuk
Vanaf 0,59 € incl. BTW bij 500+ verkoopeenheden Vanaf 0,49 € excl. BTW bij 500+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 07/2027
Clungene Corona Antigen Rapid Test for Home Use
Clungene Corona Antigeen Sneltest voor Thuisgebruik CE1434 Aanbiedingsprijs3,39 € (0,68 € per stuk)
Verpakkingsinhoud 5.0 stuks
4,10 € incl. BTW 3,39 € excl. BTW
Eenheidsprijs 0,82 € / 1 stuk 0,68 € / 1 stuk
Vanaf 2,29 € incl. BTW bij 240+ verkoopeenheden Vanaf 1,89 € excl. BTW bij 240+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 09/2026
Anhui Deepblue COVID-19 Antigen Test Kit (Colloidal Gold) - Saliva Self-Test (Lolli)
Anhui Deepblue COVID-19 antigeentest (colloïdaal goud) - Speeksel zelftest (lolly) Aanbiedingsprijs1,17 € (1,17 € per stuk)
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
Verpakkingsinhoud 1.0 stuk
1,42 € incl. BTW 1,17 € excl. BTW
Eenheidsprijs 1,42 € / 1 stuk 1,17 € / 1 stuk
Vanaf 1,05 € incl. BTW bij 500+ verkoopeenheden Vanaf 0,87 € excl. BTW bij 500+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 10/2027
WIZ Biotech Corona Antigen Rapid Test for Home Use Nasal
WIZ Biotech Corona Antigeen Sneltest voor Thuisgebruik Nasaal CE1434 Aanbiedingsprijs0,59 €
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
0,71 € incl. BTW 0,59 € excl. BTW
Vanaf 0,35 € incl. BTW bij 400+ verkoopeenheden Vanaf 0,29 € excl. BTW bij 400+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 08/2026
Cleartest Gono sneltest
Cleartest Gono sneltest AanbiedingsprijsVan 44,96 € (4,50 € per stuk)
Variant10 Kassetten
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 10.0 Tests
54,40 € incl. BTW 44,96 € excl. BTW
Eenheidsprijs 5,44 € / 1 Test 4,50 € / 1 Test
Vanaf 48,96 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 40,46 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Cleartest Chlamydia sneltest
Cleartest Chlamydia sneltest AanbiedingsprijsVan 22,65 € (2,27 € per stuk)
Variant10 Tests
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 10.0 Tests
27,41 € incl. BTW 22,65 € excl. BTW
Eenheidsprijs 2,74 € / 1 Test 2,27 € / 1 Test
Vanaf 24,67 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 20,39 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Cleartest light D-Dimer sneltest (10 tests)
Cleartest light D-Dimer sneltest (10 tests) Aanbiedingsprijs39,92 € (3,99 € per stuk)
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 10.0 Tests
48,30 € incl. BTW 39,92 € excl. BTW
Eenheidsprijs 4,83 € / 1 Test 3,99 € / 1 Test
Vanaf 43,47 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 35,93 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Cleartest D-Dimer Rapid Test (10 Tests)
Cleartest D-Dimer sneltest (10 tests) Aanbiedingsprijs57,94 € (5,79 € per stuk)
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 10.0 Tests
70,11 € incl. BTW 57,94 € excl. BTW
Eenheidsprijs 7,01 € / 1 Test 5,79 € / 1 Test
Vanaf 63,10 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 52,15 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Cleartest Troponin I Rapid Test
Cleartest Troponin I sneltest AanbiedingsprijsVan 75,59 € (7,56 € per stuk)
Variant10 Tests
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 10.0 Tests
91,46 € incl. BTW 75,59 € excl. BTW
Eenheidsprijs 9,15 € / 1 Test 7,56 € / 1 Test
Vanaf 82,32 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 68,03 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Uitverkocht
Roche Combur 9 Urine Test Strips
Roche Combur 9 urineteststrips Aanbiedingsprijs19,99 € (0,40 € per stuk)
Testmethode:Test voor professioneel gebruik
Verpakkingsinhoud 50.0 stuks
24,19 € incl. BTW 19,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs 0,48 € / 1 stuk 0,40 € / 1 stuk
Uitverkocht
Roche Combur 6 HC Urine Test Strips
Roche Combur 6 HC Urineteststrips Aanbiedingsprijs23,99 € (0,48 € per stuk)
Verpakkingsinhoud 50.0 stuks
29,03 € incl. BTW 23,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs 0,58 € / 1 stuk 0,48 € / 1 stuk
Roche Combur 10 Test Strips, 1 Pack = 100 Pieces
Roche Combur 10 Teststrips, 1 verpakking = 100 stuks Aanbiedingsprijs37,99 €
45,97 € incl. BTW 37,99 € excl. BTW
Vanaf 25,64 € incl. BTW bij 100+ verkoopeenheden Vanaf 21,19 € excl. BTW bij 100+ verkoopeenheden
Uitverkocht
parahealth diagnostics Iron Deficiency Ferritin Rapid Test | Result in 5 Minutes | Reliable & Precise
parahealth diagnostics ijzertekort ferritine sneltest | Resultaat in 5 minuten | Betrouwbaar & Nauwkeurig Aanbiedingsprijs12,99 €
Testmethode:At-home test (self-administered), RDT, Sneltest (RDT), Zelftest (voor eigen gebruik)
15,72 € incl. BTW 12,99 € excl. BTW
Vanaf 7,36 € incl. BTW bij 20+ verkoopeenheden Vanaf 6,08 € excl. BTW bij 20+ verkoopeenheden
AllTest Corona Antigen Rapid Test (Nasal Swab, for Self-Testing)
AllTest Corona Antigeen Sneltest (Neusuitstrijkje, voor zelfgebruik) Aanbiedingsprijs0,79 €
Testmethode:Zelftest (voor eigen gebruik), Sneltest (RDT)
0,96 € incl. BTW 0,79 € excl. BTW
Vanaf 0,59 € incl. BTW bij 480+ verkoopeenheden Vanaf 0,49 € excl. BTW bij 480+ verkoopeenheden
Ten minste houdbaar tot: 08/2026
Cleartest light Albu-Mic test (individueel verzegeld)
Cleartest light Albu-Mic test (individueel verzegeld) AanbiedingsprijsVan 18,91 € (1,89 € per stuk)
Variant10 Streifen
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 10.0 Tests
22,88 € incl. BTW 18,91 € excl. BTW
Eenheidsprijs 2,29 € / 1 Test 1,89 € / 1 Test
Vanaf 20,59 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 17,02 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Cleartest Albu-Mic Test (30 Pcs, Individually Sealed)
Cleartest Albu-Mic test (30 stuks, individueel verzegeld) Aanbiedingsprijs41,60 € (1,39 € per stuk)
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 30.0 Tests
50,34 € incl. BTW 41,60 € excl. BTW
Eenheidsprijs 1,68 € / 1 Test 1,39 € / 1 Test
Vanaf 45,30 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 37,44 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Cleartest Albu-Mic Test Canister (30 Tests, Loose)
Cleartest Albu-Mic testbus (30 tests, los) Aanbiedingsprijs28,99 € (0,97 € per stuk)
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 30.0 Tests
35,08 € incl. BTW 28,99 € excl. BTW
Eenheidsprijs 1,17 € / 1 Test 0,97 € / 1 Test
Vanaf 31,57 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 26,09 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Cleartest light Troponin I sneltest
Cleartest light Troponin I sneltest AanbiedingsprijsVan 35,25 € (3,53 € per stuk)
Variant10 Tests
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 10.0 Tests
42,65 € incl. BTW 35,25 € excl. BTW
Eenheidsprijs 4,27 € / 1 Test 3,53 € / 1 Test
Vanaf 38,39 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 31,73 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Cleartest Mononucleosis Rapid Test
Cleartest Mononucleosis sneltest AanbiedingsprijsVan 39,08 € (3,91 € per stuk)
Variant10 Kassetten
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 10.0 Tests
47,29 € incl. BTW 39,08 € excl. BTW
Eenheidsprijs 4,73 € / 1 Test 3,91 € / 1 Test
Vanaf 42,56 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 35,17 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Cleartest light Strep-A sneltest
Cleartest light Strep-A sneltest Aanbiedingsprijs35,71 € (1,43 € per stuk)
Variant25 Streifen
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 25.0 Tests
43,21 € incl. BTW 35,71 € excl. BTW
Eenheidsprijs 1,73 € / 1 Test 1,43 € / 1 Test
Vanaf 38,89 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 32,14 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Cleartest Strep-A sneltest
Cleartest Strep-A sneltest AanbiedingsprijsVan 26,47 € (3,02 € per stuk)
Variant10 Streifen
Testmethode:Point-of-care test, Test voor professioneel gebruik, Sneltest (RDT), RDT
Verpakkingsinhoud 10.0 Tests
36,55 € incl. BTW 30,21 € excl. BTW
Eenheidsprijs 3,66 € / 1 Test 3,02 € / 1 Test
Vanaf 32,90 € incl. BTW bij 10+ verkoopeenheden Vanaf 27,19 € excl. BTW bij 10+ verkoopeenheden
Meer informatie

Medische Specialismen & Toepassingsgebieden - Diagnostische oplossingen per vakgebied

Ons diagnostisch portfolio, ingedeeld per medisch specialisme, helpt zorgprofessionals bij het vinden van tests die relevant zijn voor hun praktijk. Van algemene interne geneeskunde tot gespecialiseerde vakgebieden zoals cardiologie, gastro-enterologie, gynaecologie en bedrijfsgezondheidszorg - wij bieden evidence-based diagnostische hulpmiddelen voor elke medische discipline.

Uitgebreide dekking per specialisme

Of u nu werkzaam bent in de interne geneeskunde, cardiologie, gastro-enterologie, gynaecologie, urologie, endocrinologie of bedrijfsgezondheidszorg, onze samengestelde collecties bevatten de meest relevante tests voor uw specialisme. Elke categorie bevat de sneltesten en screeningsinstrumenten die uw diagnostische protocollen ondersteunen.

Georganiseerd per medische discipline

Navigeer op basis van uw specialisme om sneltesten, screeningspanels en preventieve diagnostiek te vinden die zijn afgestemd op uw patiëntenpopulatie. Onze indeling weerspiegelt de standaard medische praktijkgebieden, waardoor het eenvoudig is om de juiste diagnostische hulpmiddelen te ontdekken.